Судові спори з банками

slider1

Як показує аналіз звернень наших клієнтів у Львові, які зверталися до нас за юридичними послугами, найбільш затребуваними в останній час є юридична допомога в судових і досудових суперечках з банками.

Теоретично криза не мала застати нас зненацька, адже ми (Україна) пишалися своєю ліквідною банківською системою. Національний банк України запевняв, що контролює ситуацію, пропонуючи всім вкладникам «спокійно спати». Однак, як показала практика, ні НБУ, ні уряд, ні ми, юристи, навіть у поганому сні не могли припустити, що бомба під наші вклади, кредити, фонди фінансування будівництва закладена вже давно, так би мовити, ще в докризовий період. Або в розрахунку на сприятливий результат, або просто без будь-яких прогнозів (що представляється більш достовірним), наше законодавство прописано так, що адекватного захисту клієнтам банків як не давалося, так і по сьогодні не гарантується.

Проаналізувавши ситуацію з точки зору клієнтів банку, ми вирішили поділитися своїми окремими міркуваннями на тему виживання в умовах кризи, які і в голову не приходили, поки ми не зібралися в суд, представляти інтереси наших клієнтів – клієнтів банків.